מתנות נבחרות לבת מצווה

מתנות נבחרות לבת מצווה

הבחירה היום במתנות לאירועים מסתכמות בדרך כלל במעטפה האם לשים מזומן או שיק אבל כאשר מדובר באירועי בת מצווה יש אפשרות לגוון ולהפתיע בדרך שונה ולצאת מהקופסא, יכול להיות שדווקא אז תחשבו לדוד או לדודה הכי טובים שיש. כבר מזמן נושא המתנות נשכח, לפחות ברובו אם בעבר ילדה בת 12 קיבלה ליום ההולדת שמלות, בשמים או תכשיטים היום ישנם רעיונות למתנות מאוד מקוריות ומפתיעות וטוב שכך כי כמה שמלות או תכשיטים כבר צריכה ילדת הבת מצווה? והרבה פעמים הם בכלל לא לטעמה אז ללכת להחליף, רק יוסיף טרחה לעניין.

אז מה המתנה המתאימה? ואיך בוחרים? לפני שבכלל חושבים על קניית מתנה צריך להבין שיש הבדל במתנות הנבחרות בהתאם לקרבת לילדת הבת מצוה. כמובן שבראש המתנות תהיה כמובן טיול לחו"ל כמתנה מההורים או הסבים, לאחר מכן קורסים לצלילה, טיסות בשמי הארץ, טיול בכדור פורח וזה רק בנושא הטיולים.

על מנת לבחור את המתנה המתאימה צריך להכיר את אופייה של כלת המצוה, אפשר גם לנהל שיחה מבעוד מועד ולברר מה היא הייתה רוצה לקבל, או לכוון לעניין כלשהוא אם כבר חשבתם על רעיון ולהבין מה הגישה שלה לגבי העניין, אחרי הכול המתנה צריכה להתאים לצרכים ולרצונות שלה, לא מומלץ ללכת על מתנה שתחשב אקסטרימי או נועזת מידיי כי יש בנות שלא משנה מה לעולם לא יסכימו לעשות צניחה או צלילה עם כרישים, אז מה יכול להתאים?

תעשו חלוקה של מתנות, כן בהחלט אפשר להתחיל עם מתנות בנאליות כמו תכשיטים וכרטיסי גיפטכארד למיניהם שיוכלו לאפשר לכלת המצווה לקנות לה מה שהיא תרצה כך יוצא שבעצם נתתם מתנה ועדיין הבחירה בידיה. לאחר מכן יש את המתנות המעשירות, קורסים למיניהם, שיחה, צלילה, תפירה, עיצוב, בישול, אפיה ועוד המון רעיונות בתחום הלימוד. מתנות נוספות יכולות לכלול בילויי עם חברים של נערת בת המצווה כמו למשל: סרט בהקרנה אישית לכל הכיתה, טיול בטבע או להורים האמיצים באמת אפילו סופ"ש עם חברות הכי קרובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *