הרכב המוזמנים לבת מצווה

שוני בהרכב המוזמנים לבת מצווה.

 כל אירוע מתחיל ברשימת מוזמנים, זה התחום שבו כל המשפחה לוקחת חלק ובכלל כל העניין הופך לפעילות משפחתית מרוכזת שאפשר להפוך אותו לזמן איכות כייפי.

בדרך כלל ההורים יתחילו עם רשימת השמות של משפחה מהצד שלו, חברים מהעבודה ומהחיים ושכנים  ואז ילדת בת המצווה מכינה את הרשימה שלה, כמובן שאם יש אחים נוספים תינתן להם לעיתים הזכות להזמין חבר או שניים. אז כולם יושבים בסלון עם עטים ודפים ורושמים את הרשימות שלהם.

ברוב האירועים סוג המוזמנים משתייך למגזר אחד או לפחות רוב המוזמנים מתאימים לאותו מגזר והסיבה היא פשוטה, כולם משפחה אחת אבל זה לא תמיד כך ולפעמים שתי המשפחות שונות לחלוטין באופי או בתרבות אחת מהשנייה ואז המשימה הפשוטה בארגון האירוע קצת מסתבכת… זה לכאורה נראה דבר פשוט והאורחים לא אמורים להיות השיקול בארגון הבת מצוה, נכון? אז לא נכון !!! כשאנחנו מתכננים את האירוע אנחנו חושבים על איך לפנק את האורחים שלנו גם באוכל טעים וגם באטרקציות למיניהם או הפתעות שיחולקו להם למזכרת. באירוע שבו רוב המוזמנים הם חילונים לא תהיה הגבלה על סוג הכשרות של האוכל, ברור לכולם שהישיבה תהיה מרוכזת גברים/נשים בעוד שבאירוע דתי לפעמים תהיה ישיבה מופרדת או מופרדת חלקית כאשר באוכל כולם ישבו יחד ובריקודים תהיה הפרדה, גם סוג האטרקציה בדרך כלל שונה בין בת מצווה לילדה דתייה לבין בת מצווה לילדה חילונית וזה מגיע עד לרמת הבגדים של בעלת המצווה והמשפחה שלה או בחירת המוזיקה.

אז תמיד אפשר להתאים את האירוע לסוג אורחים, בשוק קיימים אין סוף אפשרויות בכל תחום ותחום

וגם כאשר מדובר באורחים מסוגים שונים אפשר לגוון, ללכת על האמצע נכון שההורים הם אלא שמשלמים על מסיבת הבת מצוה אבל לא לשכוח שהאירוע שייך לילדה קטנה שהופכת לנערה ואף אחד לא רוצה לראות ילדת בת מצווה זועפת במקום מחויכת אז חשוב להתייעץ איתה ולהסביר לה את הבחירות שנעשות. כולנו חולמים על אירוע בלתי נשכח שידברו עליו שבועות אחרי וזאת הדרך להגיע לתוצאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *