ההתנהלות מול בעלי מקצוע במסיבת בת מצווה

ההתנהלות מול בעלי מקצוע במסיבת בת מצווה

תכנון בת מצווה כולל בתוכו עבודה מול בעלי מקצוע רבים, זה מתחיל מבעל המקום,אולם, גן או מועדון, וממשיך אל צלמים, תקליטנים, מפעילי אטרקציות למיניהם ומסתיים בפרטים "הקטנים" כמו תופרת, ספרית ומאפרת. איך מתנהלים נכון? איך זוכרים הכול? מה קודם למה? בואו נעשה קצת סדר בדברים.

הדבר הראשון שעושים כשמתכננים אירוע בכלל או בת מצווה בפרט מתחיל בקביעת תאריך, לקביעת התאריך חשיבות רבה מאחר ובכל עונה יש תכנון שונה, מן הסתם בקיץ יש יותר אפשרויות כאשר מדובר במקום פתוח, מועדונים עם בריכות שחיה ועוד, לעומת זאת בחורף המחירים זולים יותר בדרך כלל.

לאחר קביעת התאריך מתחילים לערוך את רשימת המוזמנים, ואז בחירת האולם, גן האירועים  או המועדון והיום יש המוני מועדונים אטרקטיביים לאירועי בת מצווה במיוחד,

ואז נשאר לבחור צלם, מוזיקה, ואטרקציה

לבחירת הצלם יש אפשרות לבחור בצוות שעושה גם תמונות סטילס, וידאו ומגנטים או לבחור כל אחד בנפרד. בבחירת המוזיקה צריך להחליט אם רוצים תקליטן, להקה, מופע מוזיקלי ולעיתים מוסיפים הופעה של זמר מפורסם או דמות שכלת הבת מצווה מעריצה.

כללים חשובים שיש לזכור כאשר בוחרים בעל מקצוע לבת מצוה הקפידו לחפש אנשי מקצוע בזמן סביר ביחס לאירוע, בקיץ כמות האירועים גדולה יותר ולכן אם לא תקדימו ייתכן שתפספסו את האדם שאתם רוצים. בחירת איש המקצוע יכולה להיות דרך המלצות או דרך חוויה שלכם ממנו באירוע אחר אז בפגישה שלכם שימו לב לגישה של איש המקצוע, הוא אמור להיענות לבקשות שלכם, הוא מספק השרות ואתם הלקוחות אבל יחד עם זאת הוא איש מקצוע ויודע מה ואיך לבצע את העבודה כך שמאוד כדאי להקשיב, להגיע עם ראש פתוח והכי חשוב שתהיה בניכם כימיה, הקפידו לחתום על מסמך שבו ירשמו כל הסעיפים ותתי הסעיפים ואל תתייחסו לשום נושא כמובן מאיליו, גם אם סוכמו תוספות בטלפון חשוב לציין זאת על גבי ההזמנה וזאת מאחר ואתם רוצים למנוע מצב של דרישה לתוספת תשלום שלא סוכמה.

והכי חשוב שתהיה בת מצווה מושלמת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *