הבגד המושלם לכלת בת מצווה

הבגד המושלם לכלת בת מצווה

כל נערה סופרת את השנים לחגיגת בת המצווה שלה עוד מהיום שבו היא לומדת לספור עד 12 וכבר מאז לכולן עובר בראש התסריט של האירוע המושלם ושל השמלה והתסרוקת המושלמים.
כן, לנשים יש יומיים בחייהן שבהם הן מוגדרות כנסיכות, אחת בבת המצווה והשנייה בחתונה, אבל החתונה מגיעה בזמן לא ידוע ובת המצווה כן! ולכן הצפייה גדולה מאוד.

לתכנן אירוע זה סיפור לא קל וצריך להתעסק עם הרבה דברים שבהם מתעסקים לרוב ההורים כלת הבת מצווה אחראית לדאוג לדבר החשוב ביותר לה – היא עצמה!

השמלה המושלמת לאירוע.

לכל נערה יש את העדפות שלה וסביר להניח שכאשר מדובר באירוע שכולו רק שלה היא תבחר ללכת על הדבר המיוחד ביותר בעיניה אבל מה שמיוחד בעיניה יכול להראות לכם שונה מידיי, קיצוני מידיי או לא ראוי,קחו נשימה עמוקה ואם השמלה לא תראה לכם מתאימה תחשבו טוב האם זה עניין עקרוני? אולי זה רק חוסר התאמה לגבי הצבע? הגזרה? אל תשכחו שהילדה שלכם חיכתה ליום הזה 12 שנה! המון זמן!
אז באמת כדאי לחשוב אם ומתי להטיל וטו.

אז איך בוחרים את השמלה המדהימה לבת המצוה?

קודם כל שבו עם הילדה שלכם שזה עתה הופכת לנערה מתבגרת והקשיבו לה, יכול מאוד להיות שהיא תקל עליכם כי כבר יש לה בראש את השמלה הנכונה ואז הדבר חוסך מכם זמן רב וחיפושים, אחרת כדאי שתתחילו את חיפוש השמלה בחנויות מספיק זמן קודם, לא כדאי לחפש בגדים בעצבים ולחץ כי אז כמעט בטוח שכאשר תגיעו לאירוע ואז היא פתאום לא תראה או לא תתאים ואז… אתם בבעיה, במידה והשמלה לא נמצאת בחנויות והנערה שלכם החליטה שהיא רוצה שמלה שנמצאת לה בראש מגיל 8 בערך תצטרכו למצוא תופרת שתיצור את שמלת החלומות ובמקרה כזה תצטרכו להגיע אליה הרבה קודם. שמלה שנתפרת במיוחד מצריכה מדידות , בחירת בד, תפירה, תיקונים ושינויים וזה לוקח זמן.
אל תשאירו את בחירת השמלה לסוף רשימת המשימות בתכנון בת המצווה כמו שלא הייתם משאירים אותה בסוף בתכנון חתונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *