בת מצווה סלב

בת מצווה סלב

בעולם תקשורתי כמו שלנו, כמעט לכל נערה יש דמות נערצת והדמויות האלה בניגוד לפעם אינם סופרים או משוררים, ציירים ואנשי רוח, היום הדמויות הנערצות על הנערות הם שחקנים, זמרים, דוגמנים ואמנים מסוגים שונים. כל כלת בת מצווה תשמח אם תגשימו לה חלום כפול, מסיבת בת מצווה מהאגדות ופגישה עם הדמות הנערצת עליה ולא רק לה הרי כולנו מתרגשים כשאנחנו רואים דמות מפורסמת חולפת על פנינו במקרה ברכב או שאנו נתקלים בה במקום ציבורי כזה או אחר וכשזה קורה הדבר יגיע לכל מי שיפגוש אותנו באותו יום או בשבוע הקרוב.

הזמנת סלב כחלק מהאטרקציה בבת מצווה מצריך הערכות מראש, אמנים מפורסמים ובמיוחד הפופולריים בניהם הם אנשים דיי עסוקים ואם לא תקבעו איתו בזמן המתאים ייתכן ותפספסו את ההזדמנות להיפגש איתו, כך שצריך לפנות אל האמן או החברה המקשרת בניכם זמן סביר לפני כדי לבדוק שהיומן שלו פנויי לתאריך שלכם. מעבר לכך רצויי להזמין סלב שיכול להופיע בדרך כל שהיא ולא רק להציג נוכחות למשל: זמר, שחקן, סטנדאפיסט וכו' אבל אם למשל הדמות הנערצת על בעלת בת המצווה היא דוגמנית או דמות מתוכנית ריאליטי כלשהיא, הרי אין לה כשרון מסוים להציג בפני המוזמנים, במקרה כזה הסלב יעלה לברך את כלת המצוה ומן הסתם ידאג לחלק חתימות ולהצטלם עם המוזמנים ואין ספק שזה יעשה את העבודה.

הזמנת סלב לבת מצווה בנוסף לחלק המרגש יוסיף גם תחושה של יוקרה ולו רק מעצם התחככות עם דמות מוכרת ומפורסמת וזה אפילו לא משנה אם היא נערצת או לא על ידי המוזמנים, מעצם הנוכחות שלו במקום כבר כולם ירגישו גאים שזכו להריח את אותו אוויר שהוא נושם.
בגיל ההתבגרות חשובה מאוד הסביבה החברתית של הנערות, בחירה נכונה של אירוע בת מצוה יכול לקדם, לשפר, ולהקפיץ את רמת המקובלות שלה בחברה ואין ספק שכולנו כהורים רוצים שלילד שלנו יהיה הכי טוב שרק אפשר אז כדאי לנצל את המעמד כדי לסייע לעניין, התוצאה היא נערה מאושרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *