בוק בת מצווה – אלבום בת מצווה

 בוק בת מצווה – אלבום בת מצווה

בכל אירוע מרשימת האירועים המוכרים לנו אלבום התמונות יופיע אחרי האירוע עצמו כל זאת למעט אלבום בת מצווה. אלבום בת מצווה, המוכר יותר בשם בוק בת מצווה יקבל את פני האורחים בכניסה לאולם והוא מיועד לכל החברים, בני המשפחה, המעוניינים להשאיר מזכרת על אלבום בת המצווה של

כלת המצווה. הרעיון הוא מזכרת מאוד מיוחדת ונעימה ולמרות שהיא קיימת בכל אירוע בת מצווה כמעט היא תמיד ייחודית ושונה מאחת לשנייה והסיבה ברורה! מדובר אורחים אחרים, ברכות שונות ונערות בת מצווה שונות, מה שאומר שכל אחת בעלת אופי, תחביבים והרגלים שונים ולכן הברכות יהיו בהתאם.

ההכנות החשובות שיש לעשות כשמתכננים את אלבום בת המצווה הם קודם כל לבחור את הצלם המתאים ולוודא שיש לו ניסיון בעניין, חשוב לברר מה התמורה שאתם מקבלים עבור הבוק, כמה צילומים, איך נראה האלבום מבחינת גודל, חומר ועריכה, האם מקבלים דיסק של כלל התמונות שצולמו וקליפ שיוקרן באולם ערוך או רק הרצה של תמונות כמובן לבדוק שהמחיר כולל הכול כך שלא יהיו הפתעות ביום שאחרי. כמו עם כל בעל מקצוע תקפידו שכל העסקה תהיה כתובה וחתומה על ידי שני הצדדים כדי שלא להגיע למצב של אי נעימות או דברים שנאמרו בטלפון ואי אפשר להוכיח בהמשך.

לאחר בחירת הצלם לבוק צריך לבחור בתאום עם כלת המצווה איך להגשים לה את החלום, הגשמת החלום מתייחסת למיקום בו יבוצעו התמונות, הבגדים המתאימים, שעות הצילום אם בוקר או ערביים.

חשוב לדעת שלצלם יש ניסיון וידע בבניית בוק לבת מצווה ולכן כדאי להקשיב להצעות שלו, יכול להיות שהצלם הוא אדם ייצרתי במיוחד ויוכל למקד אתכם ברעיון שלא חשבתם עליו אז נסו לבוא עם רעיון אבל לא להיות נעולים עליו מידיי, תגיעו עם ראש פתוח ללמוד ולהקשיב.

הרבה בנות יבחרו לעשות אלבום בת מצווה כשהן בלבוש של דמות מסוימת… נכון זה גיל 12 והוא מראה על בגרות אבל אם כבר להגשים חלום אז עד הסוף ולהיפרד מהבגרות כילדה זה מתאים לא?

אז, נסיכה, פיה או בובה שהופכת פתאום לילדה שלכם יכול להיות מפתיע ומרגש, תחשבו על זה.

לאחר בחירת הצלם, תכנון התקציב והעסקה, עיצוב הלוקיישן והביגוד המתאים לצילומים נשאר רק לבצע בפועל את יום הצילומים שלו ציפתה כלת המצווה ולערוך את בוק בת המצווה!!!

שימו לב שלא עשיתם את זה סמוך מידיי ליום האירוע כי אם תרצו לעשות שינויים בעיצוב האלבום תצטרכו להעריך את הזמן נכון. תדאגו שכלת המצווה תהיה רעננה וערנית ליום הצילומים, שתקפיד לאכול ולשתות ולהגיע סבלנית. יום צילומים הוא מרגש ומעניין אבל אף אחד לא יגיד לכם שזה יהיה קל. קחו את הנושא בוק בת המצווה כפרויקט והכול יהיה מושלם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *